افتتاح شعبه جدید شورای حل اختلاف ویژه زرتشتیان

افتتاح شعبه جدید شورای حل اختلاف ویژه زرتشتیان

شعبه شورای حل اختلاف ویژه زرتشتیان افتتاح شد.

به خبرگذاری سایت میزان:

آیین افتتاح شعبه ویژه زرتشتیان شورای حل اختلاف با حضور رئیس حوزه ریاست دادگستری کل استان تهران، رئیس شورای حل اختلاف تهران و اختیاری نماینده زرتشتیان در مجلس، در انجمن زرتشتیان تهران برگزار شد.

حسن زاده معاون قضایی رییس کل دادگستری استان تهران گفت: افتتاح شورای حل اختلاف زرتشتیان می‌تواند به صورت پایلوت هم اجرا شود و اگر شرایط مساعد گردد، حتی در اصفهان نیز می‌توان این شورا را افتتاح کرد.

وی ادامه داد: افتتاح شورای حل اختلاف زرتشتیان گامی است برای اینکه همه امکانات بسیج خواهد شد تا در این نهاد قضایی، اقدامات خوبی انجام شود.

مهدوی معاون قضایی رییس کل و رییس شورای حل اختلاف استان تهران نیز گفت:

این شورای حل اختلاف به این منظور راه اندازی شده که اگر زرتشتیان عزیز اختلافی داشته باشند، به صورت درون خانوادگی مشکلاتشان رفع شود.

وی ادامه داد: اگر سایر ادیان در استان تهران همچون کلیمیان و مسیحیان هم چنین درخواستی داشته باشند، ما درخواست آن‌ها را اجابت می‌کنیم.در ادامه اختیاری نماینده زرتشتیان در مجلس شورای اسلامی گفت: هدف این شورا، حل اختلاف است نه اینکه پرونده‌ای به پرونده‌ها اضافه شود.در پایان مراسم رونمایی شعبه زرتشتیان برگزار و اسامی اعضای منتخب این شورا اعلام گردید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *