0
0

سلام خسته نباشید. آیا می توانم نسبت به حکمی که تصحیح شده است اعتراض کنم؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام وقت بخیر . بله با توجه به تبصره 1 ماده 309 قانون آیین دادرسی مدنی اگر حکم اصلی قابل اعتراض بوده باشد ( واخواهی-تجدیدنظر-فرجام خواهی ) حکم یا قرار تصحیحی نیز در مدت مذکور در قانون قابل اعتراض می باشد.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت
[ 15% تخفیف ]
رزرو اولین مشاوره
اعتبار تا پایان خرداد ماه
برای دریافت کد تخفیف ، ایمیل خود را ثبت نمایید.
دریافت کد تخفیف