0
0

سلام خسته ناشید. در ورشکستگی و حل اختلافات آن می توان به داوری مراجعه کرد؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام وقت بخیر. با توجه به ماده 496 قانون آیین دادرسی مدنی ؛ خیر نمی توان در دعاوی ورشکستگی به داور رجوع نمود.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت
[ 15% تخفیف ]
رزرو اولین مشاوره
اعتبار تا پایان خرداد ماه
برای دریافت کد تخفیف ، ایمیل خود را ثبت نمایید.
دریافت کد تخفیف