0
0

وقت بخیر، من در یک شرکت راهسازی فعالیت می کنم که چند وقت پیش در اثر حادثه ای در حین کار دچار مصدومیت شدم ، آیا می توانم دیه و خساراتی که به من رسیده است را از شرکت مطالبه کنم؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام دوست عزیز، به موجب تبصره ماده 14 قانون مجازات اسلامی در صورتی که رابطه ای بین رفتار شخص حقوقی و خسارات وارد شده احراز شود دیه و خسارت از شرکت یا شخص حقوقی قابل مطالبه می باشد. اما شما دوست عزیز برای مطالبه دیه و خسارات خودتون لازم است ابتدا اثبات نمایید که شرکت با فعل یا ترک فعل خودش سبب ورود خسارت شده است در صورت اثبات می توانید از شرکت مطالبه دیه و یا خسارت مطالبه نمایید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت
[ 15% تخفیف ]
رزرو اولین مشاوره
اعتبار تا پایان خرداد ماه
برای دریافت کد تخفیف ، ایمیل خود را ثبت نمایید.
دریافت کد تخفیف