مشاوره غیر حضوری

از دیگر خدماتی که موسسه صلح آفرین جهت بهبود مشکلات شما در نظر گرفته است مشاوره تلفنی و آنلاین است. در این نوع از خدمتی که به شما عزیزان ارائه می دهیم شما می توانید مشکلات خود را به طور دقیق بیان کرده و حتی پاسخ ریز ترین ابهامات خود را از تیم وکلا و کارشناسان ما دریافت کنید.

این روش از مشاوره حقوقی را به کارمندان و شاغلین عزیز توصیه می کنیم تا در صرفه جویی زمان به آن ها کمک شایانی کرده باشیم.

حق انتخاب با شماست. شما می توانید تعیین کنید که مشاوره شما به صورت تلفنی ارائه شود یا به صورت آنلاین و از طریق شبکه های مجازی تلگرام و واتس آپ!

مشاوره حضوری

متاسفانه در برخی از موارد مشکلات شما عزیزان از طریق مشاوره های غیرحضوری قابل حل نمی باشد در این مورد امکان مشاوره حضوری را با بهترین وکلا و کارشناسان برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم که با سعی و تلاش تیم حرفه ای خود و یاری پروردگار متعال به حل مشکلات و پرونده های حقوقی شما در تمامی زمینه های ملکی، خانواده، کیفری، ثبتی، مالی و… بپردازیم.

به منظور حفظ تمامی حقوق و ادای احترام به شما مراجعه کنندگان عزیز تعیین روز و ساعت مراجعه را به شما عزیزان سپرده ایم!

تنظیم اوراق قضایی و قرارداد خصوصی

برای مراجعه به مراجع قضایی با توجه به نوع اقدامات مراجعه کننده باید یک سری اوراق در قالب دادخواست، لایحه، شکواییه تنظیم گردد. هر میزان که در تنظیم این اوراق تخصص و مهارت به کار برده شود به همان اندازه می توان نتیجه ای مطلوب را از سوی مقامات قضایی تصور کرد. ما این خدمت را توسط وکلا و متخصصان خود در این زمینه به شما عزیزان ارائه می دهیم.

شما می توانید با انتخاب نوع اوراق قضایی درخواست تنظیم آن ها را از ما خواستار شوید. همچنین تنظیم انواع قرارداد های خصوصی نیز در لیست خدمات ارائه شده توسط موسسه صلح آفرین پارس می باشد. اهمیت محتوای قراردادهای خصوصی ما بین افراد به مقداری زیاد است که اگر گاهی خطایی در تنظیم آن رخ دهد می تواند صدمه و آسیبی بزرگ به طرفین وارد نماید پس با خیال راحت تنظیم قراردادهای خصوصی خود را به ما بسپارید. شما می توانید در خواست خود را جهت تنظیم انواع قراردادهای خصوصی ثبت کنید تا در اسرع وقت کارشناسان و وکلای تیم صلح آفرین به درخواست شما رسیدگی کنند.

تیم صلح آفرین تمام توان خود را در جهت رفع مشکلات شما عزیزان به کار گرفته است. با ما نگران حل مشکلات نباشید.

[ 15% تخفیف ]
رزرو اولین مشاوره
اعتبار تا پایان خرداد ماه
برای دریافت کد تخفیف ، ایمیل خود را ثبت نمایید.
دریافت کد تخفیف