مشاوره روانشناسی

رویدادهای دنیای حقوق را اعمال و رفتار انسان ها تشکیل می دهند؛ اعمالی که موجب شکل گیری مشکلات و اختلافات حقوقی می شود و گاه این اعمال جرایم کیفری را به وجود می آورد. حقوقدانان به تنهایی از پس حل و فصل این اختلافات و رویداد ها برنیامدند و از روانشناسان و متخصصان این علم طلب یاری کرده اند. همانطور که ذکر شد ارتباط رشته حقوق و روانشناسی و در دنباله ی آن مشاوره قابل چشم پوشی نیست.
حال وکلای تیم صلح آفرین شروع به همکاری با متخصصانی در زمینه روانشناسی و مشاوره کرده اند که هدف از این همکاری بهبود روابط مراجعه کنندگان محترم در تمامی زمینه ها و مراحل زندگی می باشد.
شما می توانید جهت حل مسائل روانشناسی خود از طریق واتساپ با روانشناسان تیم صلح آفرین در ارتباط باشید.

روانشناسی علمی است که با استفاده از روش های علمی به مطالعه و پژوهش روان، فرآیند ذهنی و رفتار انسان ها و حتی حیوانات می پردازد؛ منظور از رفتار کلیه حرکات، اعمال و رفتار قابل مشاهده مستقیم و غیر مستقیم است و منظور از فرایند روانی مباحثی مانند احساس، ادراک، اندیشه و تفکر است.
حال به ررسی اهمیت این علم در زندگی انسان می پردازیم:
فرض کنید که به شما آشپزی را آموزش نداده اند و یا اینکه نمی دانید که چطور باید از وسایل نقلیه عمومی یا شخصی استفاده کنید در این حالت زندگی شما به شدت مختل می شود و در حالت اول گرسنه می مانید و مجبور به استفاده از غذاهای آماده هستید که هزینه آن در طول ماه سر به فلک می کشد و در حالت دوم هم باید پیاده به مکان های مورد نظر بروید که جز اتلاف در وقت و آسیب های جسمی چیزی عایدتان نمی شود؛ حال فرض کنید که به شما آموزش نداده اند که چطور با افراد محیط پیرامون خود رفتار کنید؛ پدر، مادر، خواهر، برادر، همسر و خانواده آن، فرزند، دوستان و همکارانتان تمام کسانی هستند که شما باید بدانید که چطور با آن ها رفتار کنید ؛ البته که خداوند متعال در ذات انسان ها نحوه رفتار درست را قرار داده لکن با استفاده از علم روانشناسی و بهره مندی از مشاوره افراد متخصص می توانیم به بهبود کیفیت روابطمان در زندگی کمک کنیم.
به طور مثال گرفتن مشاوره از یک مشاور خانواده می تواند رفتار زوج و زوجه را در تمام مراحل ازدواج به شکلی کنترل کند که موجب شکل گیری اختلاف و یا رسیدن زندگی مشترک به طلاق نشود؛ همچنین آموزش نحوه صحیح رفتار با کودک و تربیت آن یکی از پراهمیت ترین مباحث روانشناسی خانواده است؛ تیم وکلای صلح آفرین با توجه به آمار بالای طلاق و دعاوی خانواده در دادگاه های کشور تصمیم به هدایت مراجع کنندگان به سمت مشاورین خانواده گرفته اند.
همچنین خدماتی توسط مشاورین و متخصصان تیم روانشناسان صلح آفرین ارائه می شود که می تواند کمک شایانی در مورد برطرف کردن اختلالاتی همچون اختلال شخصیت چند گانه، اختلال افسردگی اساسی، اختلال اضطرابی، اختلال وسواس فکری و عملی، اختلال خواب، اختلال خوردن، اختلال یادگیری، اختلال تیک، اختلال خلقی، اختلال روان پریشی و اختلال دو قطبی به شما مراجعه کنندگان محترم بکند.
صلح آفرین پارس را تاسیس کرده ایم که با ارائه بهترین خدمات به شما سطح کیفیت زندگیتان را افزایش دهیم. نگران حل هیچکدام از مسائل خود نباشید.