0
0

وقت بخیر میخواستم ببینم آیا قائم مقام تجاری تاجر محسوب می شود؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

وقت شما هم بخیر بر اساس ماده 1 قانون تجارت فردی تاجر محسوب می شود که شغل معمولی وی عمل تجارتی ذاتی باشد. در این ماده و ماده 2 قانون مذکور قائم مقام تجارتی جز اعمال تجارتی بیان نشده است در نتیجه قائم مقام تجارتی تاجر نمی باشد.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت
[ 15% تخفیف ]
رزرو اولین مشاوره
اعتبار تا پایان خرداد ماه
برای دریافت کد تخفیف ، ایمیل خود را ثبت نمایید.
دریافت کد تخفیف