0
0

سلام خسته نباشید حمل با چه شرایطی وارث محسوب می شود؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام وقتتون بخیر یکی از شرایط ارث بردن زنده بودن وارث در زمان فوت موروث است. ماده 875 قانون مدنی حمل را از تاریخ انعقاد نطفه موجود قلمداد کرده است و به این دلیل مقرر می کند اگر نطفه ی حمل در زمان فوت مورث، منعقد شده باشد به شرط زنده متولد شدن ارث خواهد برد.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت
[ 15% تخفیف ]
رزرو اولین مشاوره
اعتبار تا پایان خرداد ماه
برای دریافت کد تخفیف ، ایمیل خود را ثبت نمایید.
دریافت کد تخفیف