0
0

سلام روز بخیر زوجه می تواند با موافقت همسر خود از نام خانوادگی او بدون رعایت حق تقدم استفاده کند؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام وقتتون بخیر بله، طبق ماده 42 قانون ثبت احوال: زوجه می تواند با موافقت همسر خود تا زمانی که در قید زوجیت می باشد از نام خانوادگی همسر خود بدون رعایت حق تقدم استفاده کند و در صورت طلاق، ادامه ی استفاده از نام خانوادگی موکول به اجازه همسر خواهد بود.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت
[ 15% تخفیف ]
رزرو اولین مشاوره
اعتبار تا پایان خرداد ماه
برای دریافت کد تخفیف ، ایمیل خود را ثبت نمایید.
دریافت کد تخفیف