0
0

سلام خسته نباشید آیا می توان نسبت به حکمی که نتیجه درخواست اعاده دادرسی است مجددا درخواست اعاده دادرسی داد؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام وقت بخیر. مستند به ماده 440 قانون آیین دادرسی مدنی نمی توان نسبت به حکمی که پس ار اعاده دادرسی صادر گردیده است به طور مجدد درخواست اعاده دادرسی کرد.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت
[ 15% تخفیف ]
رزرو اولین مشاوره
اعتبار تا پایان خرداد ماه
برای دریافت کد تخفیف ، ایمیل خود را ثبت نمایید.
دریافت کد تخفیف