0
0

سلام خسته نباشید اگر بعد از گذشت دوسال از خرید منزل مسکونی و تحویل مبیع معلوم شود مبیع در دوسال گذشته در اجاره ی ثالث بوده مشتری چه حقی دارد؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام وقتتون بخیر مشتری نمی نواند حق فسخ داشته باشد چون مدت اجاره منقضی شده است. طبق ماده 53 قانون مدنی انتقال عین از طرف مالک به غیر موجب بطلان حق انتفاع نمی شود، ولی اگر منتقل الیه جاهل باشد که حق انتفاع متعلق به دیگری است، اختیار فسخ معامله را خواهد داشت.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت
[ 15% تخفیف ]
رزرو اولین مشاوره
اعتبار تا پایان خرداد ماه
برای دریافت کد تخفیف ، ایمیل خود را ثبت نمایید.
دریافت کد تخفیف