0
0

سلام روز بخیر ، ممنون از مطالب خوبی که ارائه می دهید ،
من به عنوان خواهان می توانم به سندی که خوانده ارائه داده است استناد کنم و ذینفع بودن خود را اثبات کنم؟ آیا دادگاه این اجازه را به من می دهد؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام وقت بخیر ، بله می توانید و دادگاه این اجازه را به شما می دهد ، حتی با توجه به ماده 207 قانون آیین دادرسی مدنی طرفی که سند را ارائه داده است اگر شما بخواهید به آن استناد کنید اجازه ندارد آن را از دادگاه پس بگیرد و از این اقدام شما جلوگیری نماید.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت
[ 15% تخفیف ]
رزرو اولین مشاوره
اعتبار تا پایان خرداد ماه
برای دریافت کد تخفیف ، ایمیل خود را ثبت نمایید.
دریافت کد تخفیف