0
0

سلام سوالی داشتم اگر بعد از بیع و قبل از قبض عیبی در مبیع ایجاد شود مشتری چه حقی دارد؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام وقتتون بخیر؛ عیب به وجود آمده در مبیع بعد از عقد و قبل از قبض به عهده ی فروشنده قرار دارد و مشتری میتواند به استناد خیار عیب عقد را فسخ یا ارش مطالبه کند. طبق ماده 425 قانون مدنی: عیبی که بعد از بیع و قبل از قبض در مبیع حادث شود در حکم عیب سابق است.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت
[ 15% تخفیف ]
رزرو اولین مشاوره
اعتبار تا پایان خرداد ماه
برای دریافت کد تخفیف ، ایمیل خود را ثبت نمایید.
دریافت کد تخفیف