0
0

سلام خسته نباشید ، من به عنوان خوانده پرونده می توانم طرف مقابل را به سازش دعوت بکنم یا نه ؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام وقت بخیر ، با توجه به ماده 186 قانون آیین دادرسی مدنی ، بله شما می توانید طرف مقابل خود را به سازش دعوت کنید و عمل شما قانونی و تحت حمایت قانونگذار می باشد.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت
[ 15% تخفیف ]
رزرو اولین مشاوره
اعتبار تا پایان خرداد ماه
برای دریافت کد تخفیف ، ایمیل خود را ثبت نمایید.
دریافت کد تخفیف