0
0

سلام . خسته نباشید . دعوای تمیکن که علیه زوجه مطرح میشود بعد از صدور رای قابل تجدیدنظر خواهی است؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام وقت بخیر . بله دعوای تمکین توسط زوجه از دعاوی غیر مالی می باشند و رای صادر شده در مورد این پرونده مستند به بند ب ماده 331 قانون آیین دادرسی مدنی قابل تجدیدنظر خواهی می باشد.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت
[ 15% تخفیف ]
رزرو اولین مشاوره
اعتبار تا پایان خرداد ماه
برای دریافت کد تخفیف ، ایمیل خود را ثبت نمایید.
دریافت کد تخفیف