0
0

سلام خسته نباشید قرار اناطه که از سوی دادگاه صادر می شود قابل تجدید نظر خواهی است؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام وقتتون بخیر بله قرار اناطه که از سوی دادگاه صادر می شود مستقلاً قابل تجدید نظر خواهی است. قرار اناطه صادره از دادگاه قابل پیش بینی شده است و مهلت تجدید نظر خواهی به استناد ماده 431قانون آیین دادرسی کیفری 20 روز برای افراد مقیم ایران و دو ماه برای افراد مقیم خارج از ایران است.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت
[ 15% تخفیف ]
رزرو اولین مشاوره
اعتبار تا پایان خرداد ماه
برای دریافت کد تخفیف ، ایمیل خود را ثبت نمایید.
دریافت کد تخفیف