0
0

سلام روز بخیر اگر مشتری مبیع را اجاره داده باشد و بیع فسخ شود اجاره به چه صورت است؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام وقت بخیر طبق ماده 454 قانون مدنی: هرگاه مشتری مبیع را اجاره داده باشد و بیع فسخ شود اجاره باطل نمیشود، مگر این که عدم تصرفات ناقله در عین و منفعت بر مشتری صریحاً یا ضمناً شرط شده که در این صورت اجاره باطل است.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت
[ 15% تخفیف ]
رزرو اولین مشاوره
اعتبار تا پایان خرداد ماه
برای دریافت کد تخفیف ، ایمیل خود را ثبت نمایید.
دریافت کد تخفیف