نمونه قرارداد طراحی وب سایت

نمونه قرارداد طراحی وب سایت

                                                                            بسمه تعالی

قرارداد طراحی وب سایت

 

جهت مشاوره با وکیل قراردادها اینجا کلیک نمایید

 

 

 

اين قرارداد بين ……………………….. به نشاني . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . و شماره تلفن ……………………. که از اين پس در اين قرارداد مجري ناميده مي شود از يک طرف و ………….. به نشاني ………………………………………….. ……. شماره تلفن ……………………. که از اين پس در اين قرارداد کارفرما ناميده مي شود از طرف ديگر با شرايط ذيل منعقد مي گردد :

ماده (1) : موضوع قرارداد

طراحي و پياده سازي سايت …………………………………… که جزئيات آن ( بخش هاي سايت و تعداد صفحات ) در پيوست (1) آمده است.

ماده (2) : مدت قرارداد

مدت اين قرارداد از تاريخ ……………………. لغايت …………………… بمدت — روز کاري مي باشد.

مدت زمان اعلام شده در صورتي تحقق مي يابد که در مقاطعي که نياز به انتخاب ، تصميم گيري و يا پاسخ به پرسش از طرف کارفرما وجود دارد ، در زماني معقول از طرف کارفرما رسيدگي و به مجري اعلام گردد.

تبصره (1) : در صورت تصميم هر يك از طرفين جهت فسخ قرارداد ، مي بايستي موضوع فسخ 10روز قبل بصورت كتبي به طرف مقابل اعلام و ضمن تسويه حساب كامل ، نسبت به فسخ قرارداد اقدام گردد.

تبصره (2) : در صورت عدم رعايت مفاد قرارداد و تخطي از ارائه خدمات فني، کارفرما مجاز است بصورت يكطرفه قرارداد را فسخ نمايد.

تبصره (3) : در صورت تاخير كارفرما در مورد عدم تحويل به موقع اطلاعات به مجري به ازاء هر روز تاخير يك روز به مدت پايان قرارداد اضافه مي گردد و تاريخ پايان قرارداد با در نظر گرفتن تاخير زماني تحويل اطلاعات از سوي كارفرما مجددا محاسبه مي گردد.

 

ماده : (3) مبلغ قرارداد

مبناي تعيين نرخ موضوع قرارداد براساس تعرفه هاي توافقي که جزئيات آن در پيوست (1) آمده است و به تاييد و امضاء طرفين قرارداد رسيده است ، خواهد بود.

نحوه پرداخت :

– 3-1 هنگام عقد قرارداد 50 درصد از مبلغ کل قرارداد که در پيوست (1) لحاظ گرديده است.

3-2 بعد از اتمام کار و هنگام تحويل نهايي پروژه 50 درصد باقي مانده از مبلغ کل قرار داد که با برآورد نهايي هزينه مقدار دقيق آن مشخص مي گردد.

ماده (4) : تعهدات کارفرما

4-1- کارفرما موظف است از زمان تاريخ شروع قرارداد و در طول زمان انجام پروژه اطلاعات مورد نياز سايت را در هر زماني که مجري درخواست مي کند در اسرع وقت در اختيار او قرار دهد.

4-2- كليه كسورات قانوني اعم از ماليات ، حق بيمه و گرفتن مفاصالحساب از تامين اجتماعي بعهده واگذارنده ( كارفرما ) است.

4-3- هزينه عکاسي صنعتي ، تايپ ، ترجمه ، انيميشن هاي خاص ، تهيه و توليد موسيقي ، صدا و فيلم ، ديجيتايز كردن موسيقي و صدا و فيلم ، تغييرات اساسي در ساختار سايت و موارد متفرقه ديگر بعهده کارفرما مي باشد.

 

ماده (5) : تعهدات مجري

5-1- مجري متعهد مي گردد بر اساس موضوع قرارداد از لحاظ ارائه خدمات فني و نحوه انجام كار رضايت كارفرما را بطور كامل جلب نمايد و هرگونه اعتراض يا عدم رضايت كارفرما از كار انجام شده كه به موضوع قرارداد مربوط مي گردد بايد هرچه سريعتر از سوي مجري رسيدگي شده و ترتيب اثر داده شود.

5-2- هر گونه اشتباه از طرفين در تنظيم ، ارسال و پرداخت صورتحساب هزينه ها قابل برگشت مي باشد.

5-3- هرگونه تغيير در مفاد قرارداد كه به توافق طرفين رسيده باشد بصورت الحاقيه قرارداد تنظيم و پس از امضاء براي طرفين قابل اجرا خواهد بود.

5-4- چنانچه مجري نسبت به وجوه دريافتي بابت هر صورتحساب معترض باشد مي‌بايست حداکثر ظرف مدت 10 روز پس از دريافت ، مراتب را کتباً و با ذکر دلايل و مستندات لازم به کارفرما اعلام نمايد. در غير اينصورت موضوع تأييد شده تلقي خواهد شد.

5-5- مجري پس از تاييد كارفرما در مورد اتمام كار پروژه هيچ گونه تعهدي بابت نگهداري ، پشتيباني ، ارتقاء ، تغيير محتوا و هم چنين هيچ گونه مسئوليتي در مورد مشكلات بانك ، خرابي و توقف سرور ندارد و چنانچه كارفرما مايل باشد با انعقاد يك قرارداد پشتيباني با مجري كه بطور جداگانه تنظيم مي گردد مسائل مربوط به پشتيباني و نگهداري سايت را مرتفع مي‌نمايد.

5-6- مجري در رابطه با هزينه راه اندازي سايت ( اجاره فضا و ثبت دامنه ) و همچنين هزينه شارژ ساليانه سايت هيچگونه تعهدي ندارد.

ماده (6) : فورس ماژور

به هنگام بروز حوادث غير مترقبه و ساير عوامل خارج از اختيار مشاور از قبيل (و نه محدود به ) جنگ ، اعتصاب اغتشاش عمومي ، صاعقه ، آتش سوزي ، زلزله ، سيل ، توفان ، بيماري هاي واگيردار ، اثرات موضوعي خورشيد بر روي ماهواره ها ، اشكالات ناشي از ماهواره ، محدوديت صادرات و واردات ، محدوديت تبادل ارزي با خارج ، وضع قوانين و مقررات و دستورالعملهاي دولتي و مانند اينها تا زماني كه وضعيت فوق العاده و تبعات آن برطرف نشده باشد ، به گونه اي كه انجام تعهدات و خدمات اين قرارداد را با اشكال مواجه كند مسئوليتي متوجه مجري نخواهد بود.

در صورت وقوع پيش آمدهاي فوق با تشكيل كميته هاي مركب از مجري و كارفرما موضوع مورد بررسي قرار خواهد گرفت و اجراي موضوع اين قرارداد تا رفع حوادث مذكور در اين ماده به حالت تعليق در خواهد آمد و در صورتي كه حالت تعليق از سه ماه بيشتر به طول انجاميد ، مجري و كارفرما حق خواهند داشت كه با قيمتها و پيشنهاد جديدي كه متناسب با شرايط و عوامل زمان تعيين و از طرف مجري به كارفرما اعلام مي‌گردد به كار ادامه دهند.

 

ماده (7) : حل اختلاف

طرفين قرارداد سعي خواهند كرد هرگونه اختلاف در تفسير شرايط و مسائل اجرايي قرارداد را از طريق مذاکره حل و فصل نمايند. در صورتيكه در مورد اختلاف با مذاكره مستقيم به توافق نرسيدند ، مسئله مورد اختلاف به مراجع ذيصلاح دادگستري ارجاع و رأي صادره براي طرفين لازم الاجرا خواهد بود.

مجري كارفرما

 

 

در صورت نیاز به وکیل متخصص در رابطه با پرونده خود می توانید با بهترین وکیل دادگستری تماس بگیرید.

 

موسسه حقوقی صلح آفرین پارس متشکل از مجرب ترین وکلا حال حاضر کشور و اساتید مطرح دانشگاه

های کشور در کنار شما می باشند.

تلفن تماس: 02166408517

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *